Kurumsal

Türkiye'nin ihtiyacı olan inovasyon için durmaksızın çalışıyor ve üretiyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve yazılımlarımızı son teknolojiyle geliştiriyoruz. Müşterilerimizin işlerine olan bağlılığından ilham alıyor ve onların ihtiyaçlarını baz alarak üretiyoruz.BİZ KİMİZ

B2 Yazılım A.Ş. İstanbul Üniversitesi teknokent'te bulunan şirket ve Ar-Ge merkezinde, web projeleri, web tabanlı ve mobil yazılımlar üreten bir teknoloji şirketidir. Müşterilerine daima son teknoloji ürünü yazılımlar sunan B2 Yazılım A.Ş. ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne özel yazılımlar geliştirmektedir.

B2 Yazılım A.Ş. tarafından üretilen yazılım projeleri İstanbul Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. B2 Yazılım A.Ş. Ar-Ge ve inovasyon kültürünü kurum içerisinde oturtmuş ve "Sürekli Yenilik" ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

B2 Yazılım A.Ş. olarak; %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, inovatif ve müşteri odaklı yazılımlar geliştirmeye durmaksızın devam edeceğiz.NEDEN B2 YAZILIM A.Ş.

Düşünen, üreten, genç, profesyonel ve dinamik kadro. Uzun yıllara dayanan çok yönlü tecrübe. Geniş ve kaliteli ürün gamı, güncel, teknolojik ve güzel fikirler...